REZULTATE

REZULTATE RANDOROM ARAD BREVET 200 (23.09.2018)
NUME PRENUME TIMP FINAL MEDALIE
ALECU Adrian Romulus 10:15:00 X
ARDELEAN Emil 10:15:00 X
BARTA Csaba 9:35:00 X
BENO Alex 12:05:00 X
BERECZI-LAZAR Anita 11:15:00
BOBOIA Nicu Sebastian 10:40:00 X
BODIN Viorel Mihai 9:30:00 X
BORCEA Cristian Eusebiu 12:00:00
BOULEAN Tudorel Sorin 12:00:00
BUESCHL Flavius 8:55:00
BUPTE Calin 11:40:00
CARIA Ricardo 7:55:00 X
CHICIUDEAN Viorel 12:15:00 X
CHIRLA Dan Leonard 9:05:00 X
CRACIUN Raul 9:00:00 X
CSIRKE Istvan 11:15:00 X
DANCIU Bogdan 8:55:00 X
DAVID Stefan 9:20:00 X
EDELENI Paul 9:40:00 X
FARCAS Marius Cristian 10:50:00 X
FARCAS Rebeca 12:50:00 X
FAUR Cristian 9:25:00 X
FAUR Cristian 12:00:00 X
FORA Marius Adrian 8:55:00 X
GAL Gabriel 12:50:00 X
GASSER Vlad 7:55:00
GERE Richard Peter 8:55:00 X
GRADA Flaviu 12:25:00 X
HAN Romano 7:55:00 X
ILE Monica 9:20:00 X
IOANID Alexandru 9:25:00 X
JIBOC Marinel 12:25:00 X
JURCA Ciprian 9:35:00 X
KATAI Robert 12:00:00 X
KEREKES Emeric Gabriel 12:00:00 X
KLEINPETER Hermann 7:55:00
KOVACS Norbert 11:15:00 X
KRIEB Arthur 7:55:00 X
LAVRIC Stefan 12:00:00
MARCU Cosmin 9:25:00 X
MESZAR Tamas 11:05:00 X
MIHAI Ionut Cristian 13:05:00 X
MOCUTA Raul 7:55:00 X
MOKRAN Zoltan 11:15:00
MOLDOVAN Ovidiu Ioan 10:15:00 X
MORAR Victor 12:50:00 X
NEGRU Flavius 12:00:00 X
ONITA Aurel 12:00:00 X
ORBAN Mariul Carol 7:55:00
ORBULOV Bogdan 12:00:00 X
ORBULOV Petru 12:00:00 X
PATAKI Farkas 8:55:00 X
PAUN Felix George 12:05:00 X
PETCUT Flavius 12:15:00
PETREA Ciprian 9:40:00 X
PETREUS Adrian 8:55:00 X
PETRISOR Cosmin 12:00:00 X
POPA Raul 13:05:00 X
POSDARIE Dragos 12:00:00 X
RACZ Zoltan Dezso 10:15:00 X
RETEZAR Gabriel Tiberiu 10:15:00 X
SAIN Adrian 8:55:00
SCHINTEIE Ghita 8:55:00 X
SIMTION Marius 12:00:00 X
SOCACI Marius 7:55:00 X
SUCIU Adrian 10:50:00 X
SUCIU Ciprian 11:00:00 X
SZEREDI Maria Anna 10:15:00
TAPASZTO Zsolt 7:55:00 X
TIMOFTE Mihai 8:55:00 X
TINCU Gheorghe 12:50:00
TODAN Ciprian 12:15:00 X
TOROK Alexandru 9:15:00
TUDURACHE Constantin 13:00:00
URBAN Andras 11:15:00 X
URSU Gheorghe 10:40:00 X
VERBOCZKY Norbert Valentin 7:55:00 X
VERES Janos 7:55:00
VERESTIUC Ciprian Viorel 12:00:00 X
VIRAG Margit 11:15:00 X
VLAD Eugen 10:05:00 X
VODA Bogdan 9:25:00

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 1000 KM (18.08.2018)
Nr. Insc. Nume si prenume START FINISH TIMP
11 Alecu Adrian Sadiku 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
9 Beno Alex 8.18.18 5:15 8.21.18 3:00 69:45:00
David Stefan 8.18.18 5:15 8.21.18 3:50 70:35:00
16 Farcas Marius 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
14 Gagyi Palffy Ladislau 8.18.18 5:15 8.21.18 2:40 69:25:00
8 Gal Gabriel 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
19 Heidel Alexandru 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
Ile Monica 8.18.18 5:15 8.21.18 3:50 70:35:00
17 Lepadatu Alexandru 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
21 Mereu Valentina 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
5 Orban Marius 8.18.18 5:15 8.20.18 23:10 65:55:00
20 Petreus Adrian 8.18.18 5:15 8.20.18 11:30 54:15:00
12 Racz Zoltan 8.18.18 5:15 8.21.18 2:40 69:25:00
15 Socaci Marius 8.18.18 5:15 8.20.18 9:15 52:00:00
10 Tamba Ovidiu Daniel 8.18.18 5:15 8.21.18 3:00 69:45:00
7 Tincu Gheorghe 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
1 Torok Tibor 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
22 Vlad Eugen 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 600 KM (16.06.2018)
Nr. Insc. Nume si prenume START FINISH TIMP
3 Alecu Adrian Romulus 6.16.18 6:10 6.17.18 16:25 34:15:00
28 Baisanu Daniel 6.16.18 6:30 6.17.18 17:52 35:22:00
19 Borcea Cristian Eusebiu 6.16.18 6:10 6.17.18 19:05 36:55:00
20 Csirke Istvan 6.16.18 6:10 6.17.18 13:25 31:15:00
11 David Stefan 6.16.18 6:10 6.17.18 20:30 38:20:00
17 Dohor Attila 6.16.18 6:10 6.17.18 17:55 35:45:00
18 Gagyi Palffy Ladislau 6.16.18 6:10 6.17.18 20:07 37:57:00
4 Gal Gabriel 6.16.18 6:10 6.17.18 18:58 36:48:00
14 Heidel Imbre Alexandru 6.16.18 6:10 6.17.18 20:07 37:57:00
26 Hodi Stefan 6.16.18 6:10 6.17.18 20:51 38:41:00
10 Ile Loredana Monica 6.16.18 6:10 6.17.18 20:30 38:20:00
30 Karman Pal Ferenc 6.16.18 6:10 6.17.18 19:55 37:45:00
21 Mokran Zoltan 6.16.18 6:10 6.17.18 15:12 33:02:00
2 Orban Marius-Carol 6.16.18 6:10 6.17.18 17:49 35:39:00
8 Paun Felix George 6.16.18 6:10 6.17.18 20:15 38:05:00
31 Peter Gabor 6.16.18 6:10 6.17.18 16:25 34:15:00
6 Racz Zoltan Dezso 6.16.18 6:10 6.17.18 20:51 38:41:00
13 Socaci Marius 6.16.18 6:10 6.17.18 7:35 25:25:00
25 Tamba Ovidiu Daniel 6.16.18 6:10 6.17.18 17:55 35:45:00
12 Tincu Gheorghe-Ilie 6.16.18 6:10 6.17.18 19:05 36:55:00
27 Torok Tibor 6.16.18 6:10 6.17.18 15:12 33:02:00
29 Turcsanyi Jozsef 6.16.18 6:10 6.17.18 20:00 37:50:00

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 400 KM (26.05.2018)
Nr. Inscr. Nume participant ORA START ORA FINISH Timp parcurs
39 Baisanu Daniel 26.5.18 6:10 26.5.18 22:36 16:26:00
6 Beno Alex 26.5.18 6:10 27.5.18 5:29 23:19:00
24 Borcea Cristian Eusebiu 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
9 Boulean Tudorel Sorin 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
38 Bupte Calin 26.5.18 6:10 27.5.18 5:29 23:19:00
18 David Stefan Otto 26.5.18 6:10 27.5.18 8:40 26:30:00
25 Dohor Attila 26.5.18 6:10 27.5.18 4:35 22:25:00
28 Drutau Razvan 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
7 Farcas Marius-Cristian 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
22 Gagyi Palffy Ladislau 26.5.18 6:10 27.5.18 4:56 22:46:00
12 Gal Gabriel 26.5.18 6:10 27.5.18 6:35 24:25:00
21 Heidel Alexandru 26.5.18 6:10 27.5.18 8:37 26:27:00
29 Hodi Stefan 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
8 Iacob Daniel 26.5.18 6:10 27.5.18 5:50 23:40:00
17 Ile Loredana Monica 26.5.18 6:10 27.5.18 8:40 26:30:00
30 Juncu Ilie 26.5.18 6:10 27.5.18 1:55 19:45:00
14 Mocuta Raul 26.5.18 6:10 27.5.18 1:45 19:35:00
13 Orban Marius-Carol 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
10 Orbulov Petru 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
3 Paun Felix George 26.5.18 6:10 27.5.18 5:29 23:19:00
23 Petreus Adrian 26.5.18 6:10 27.5.18 1:45 19:35:00
4 Racz Zoltan Dezso 26.5.18 6:10 27.5.18 5:50 23:40:00
31 Simtion Marius Sorin 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
2 Socaci Marius 26.5.18 6:10 26.5.18 21:27 15:17:00
20 Tamba Ovidiu Daniel 26.5.18 6:10 27.5.18 4:35 22:25:00
1 Tincu Gheorghe-Ilie 26.5.18 6:10 27.5.18 6:35 24:25:00
32 Toth Alexandru 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
19 Vitelar Adrian 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
40 Veres Attila 26.5.18 6:10 27.5.18 8:37 26:27:00

 

 

 

 

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 300 KM (06.05.2018)
NR. NUME si PRENUME ARAD START CP1 INEU CP2 SAVARSIN CP3 LIPOVA ARAD FINISH Timp parcurs h:min MEDALIE
54 Babau Dan-Sorin 05:10 09:10 15:20 19:21 21:23 16:13 X
56 Babtan Calin 05:10 10:26 17:10 21:11 23:30 18:20 X
59 Barna Gabor 05:50 09:24 13:35 16:20 18:22 12:32 X
40 Beno Alex 05:10 09:56 15:45 20:07 21:55 16:45 X
42 Boari Radu Delinni 05:10 09:49 16:20 20:33 22:57 17:47 X
14 Bodin Viorel-Mihai 05:10 09:24 15:30 20:33 22:57 17:47 X
29 Borcea Cristian Eusebiu 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20
41 Boros Cristian 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
15 Boulean Tudorel Sorin 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
43 Buniov Dorin 05:50 10:18 15:35 18:31 20:24 14:34 X
27 Bupte Calin 05:10 09:56 16:30 20:33 22:57 17:47
4 Cretu Constantin 05:20 11:47 18:50 23:10 00:55 19:35 X
18 Datcu Alexandru 05:10 09:24 16:10 20:20 22:26 17:16 X
24 David Stefan 05:10 09:35 16:38 19:44 21:45 16:35 X
19 Doba Nicolae 05:50 10:18 15:35 18:31 20:24 14:34
51 Dohor Attila 05:10 09:56 16:00 20:07 21:55 16:45 X
173 Drutau Razvan 05:10 10:30 17:25 20:53 22:26 17:16 X
20 Farcas Marius-Cristian 05:10 09:56 15:50 19:21 21:23 16:13 X
33 Firciuc Razvan 05:10 09:56 16:10 20:33 22:57 17:47 X
26 Gagyi Palffy Ladislau 05:10 10:26 17:10 21:11 23:30 18:20
36 Gal Gabriel 05:10 10:36 17:25 21:34 23:30 18:20 X
31 Ghedir Ahmed Wassim 05:15 10:45 17:25 21:00 23:30 18:15 X
5 Gheorghe Mariana 05:20 11:47 18:50 23:10 00:55 19:35 X
2 Heidel Alexandru 05:10 09:56 16:00 20:07 21:55 16:45 X
53 Hulka Iosif 05:10 10:30 17:25 21:11 23:30 18:20 X
28 Iacob Daniel 05:10 10:06 15:50 19:21 21:23 16:13 X
25 Ile Loredana Monica 05:10 09:35 16:38 19:44 21:45 16:35 X
1 Kouti Hani 05:15 10:45 17:25 21:00 23:30 18:15 X
11 Kovacs Gerco 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
47 Kovacs  Zsolt 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
3 Lavric Stefan 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
6 Mocuta Raul 05:10 09:10 13:35 16:20 18:12 13:02 X
46 Negru Flavius Dacian 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
60 Oprea Daniel 05:10 08:54 13:45 18:31 20:24 15:14
34 Orban Marius-Carol 05:10 09:10 14:05 18:31 20:22 15:12
12 Orbulov Petru 05:10 09:56 16:15 20:00 21:55 16:45 X
7 Paun Felix George 05:10 09:56 15:45 20:07 21:55 16:45 X
52 Petreus Adrian 05:10 09:10 13:35 16:20 18:12 13:02 X
171 Popescu Marcel 05:50 10:18 15:35 18:31 20:24 14:34 X
30 Scortea Marius 05:10 09:56 15:15 19:21 21:23 16:13 X
16 Simtion Marius Sorin 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
32 Socaci Marius 05:10 08:05 13:00 15:48 17:33 12:23 X
44 Spataru Fabian 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20
17 Tamba Ovidiu Daniel 05:10 09:56 16:00 20:07 21:55 16:45
45 Tapaszto Zsolt 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
13 Tincu Gheorghe 05:10 10:36 17:25 20:53 23:41 18:31
8 Ursu Gheorghe 05:10 09:56 16:10 20:33 22:57 17:47 X
174 Vanci Ioan 05:30 10:24 16:55 20:53 23:16 17:46 X
170 Vartaci Ioan 05:10 09:56 15:50 19:21 21:23 16:13 X

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 200 KM (15.04.2018)
NR Nume si prenume START CP1 BATA CP2 CAPRIOARA CP3 BATA FINISH Timp parcurs h:min Medalie
141 Adoc Cristian Dan 07:10 10:13 11:45 13:23 17:05 09:55 X
104 Andrasescu Ovidiu 07:40 11:30 13:20 15:10 19:25 11:45 X
119 Ardelean Emil 07:10 10:13 11:50 13:37 17:09 09:59 X
147 Babau Dan Sorin 07:10 10:04 11:25 13:00 16:25 09:15 X
129 Babtan Calin-Pavel 07:20 10:35 11:25 14:14 18:15 10:55 -
100 Barac Silviu Paul 07:35 10:13 11:25 12:55 16:01 08:26 X
140 Barbu Stefan 07:10 09:24 10:30 11:52 14:40 07:30 X
69 Baschant Csaba 07:30 11:05 12:50 14:31 18:18 10:48 X
36 Baschant Zoltan 07:30 11:05 12:50 14:31 18:18 10:48 X
30 Beno Alex 07:30 10:55 12:35 14:31 18:18 10:48 X
125 Bina Paul 07:30 10:13 11:25 12:13 15:00 07:30 X
66 Boari Radu Delinni 07:30 10:59 12:35 14:21 18:18 10:48 X
94 Bodin Mihai 07:30 10:27 11:45 13:10 16:25 08:55 X
138 Bologa Lucian-Valeriu 07:40 10:47 12:20 14:51 18:07 10:27 X
58 Borcea Cristian 07:20 10:13 11:50 13:23 17:09 09:49 -
124 Boros Cristian 07:10 09:36 10:30 11:48 14:27 07:17 X
1 Boulean Tudorel Sorin 07:10 10:35 12:15 13:46 17:09 09:59 X
132 Bratu Mirela 07:40 10:47 12:20 14:51 18:07 10:27 X
87 Bueschl Flavius 07:30 10:00 11:50 13:23 15:59 08:29 -
45 Buniov Dorin 07:30 10:13 11:25 13:05 16:08 08:38 X
25 Bupte Calin 07:50 11:00 12:45 14:25 18:53 11:03 -
62 Busui Alin Gheorghe 07:50 10:13 11:25 12:55 15:36 07:46 X
56 Caria Ricardo 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
156 Cherelusan Marius 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
38 Chirla Dan-Leonard 07:40 10:35 12:00 14:04 17:05 09:25 X
151 Cosma Dorel 07:20 10:13 11:45 13:37 17:15 09:55 -
155 Covasala Constantin 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 -
11 Cretu Constantin 07:20 11:05 13:00 14:52 19:08 11:48 X
68 Csirke István 07:40 10:35 12:00 13:47 16:41 09:01 X
26 Darlea Darius 07:30 11:11 12:50 15:01 19:25 11:55 X
15 Darlea Dominic 07:30 10:47 12:50 15:01 19:25 11:55 X
116 David Stefan 07:30 10:13 11:25 13:30 16:25 08:55 X
50 Doba Nicolae 07:30 10:13 11:25 13:05 16:08 08:38 -
113 Dohor Attila 07:10 10:04 11:25 12:58 16:25 09:15 X
99 Dordea Liviu 07:35 10:13 11:25 12:55 16:01 08:26 X
88 Draganescu Cornel 07:30 11:11 13:00 14:31 18:47 11:17 -
18 Dumitriu Marius 07:30 10:00 11:50 13:23 15:59 08:29 -
158 Ene Calin 07:10 09:24 10:40 11:48 14:27 07:17 X
159 Ene Sorin 07:20 10:13 11:50 13:23 17:09 09:49 X
78 Farcas Marius-Cristian 07:40 10:13 11:45 13:07 16:33 08:53 X
122 Filimon Ciprian 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
98 Firciuc Razvan 07:50 11:00 12:45 14:52 18:53 11:03 X
144 Florescu Bogdan 07:30 11:10 12:50 14:31 18:50 11:20 X
75 Gagyi Palffy Ladislau 07:20 10:35 12:25 14:14 18:15 10:55 -
70 Gal Gabriel 07:40 11:17 13:15 15:10 19:25 11:45 X
53 Galea Radu 07:30 10:13 11:25 12:23 15:00 07:30 X
83 Gasser Vlad 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
7 Gere Richard Peter 07:30 10:00 11:50 13:23 15:59 08:29 X
10 Gheorghe Mariana 07:20 11:05 13:00 14:52 19:08 11:48 X
146 Glodar Ilie 07:30 10:13 11:25 12:55 16:01 08:31 X
28 Heidel Alexandru 07:30 11:05 12:50 14:52 18:53 11:23 X
81 Hodi Stefan 07:20 11:30 13:10 14:52 18:47 11:27 X
60 Horvath Tiberiu-Robert 07:50 10:14 11:25 12:55 15:37 07:47 X
34 Iacob Daniel Cristian 07:10 10:13 11:50 13:39 17:05 09:55 X
115 Ile Loredana Monica 07:30 10:13 11:25 13:30 16:25 08:55 X
137 Iovanel Sebastian 07:30 10:12 11:25 12:58 16:03 08:33 X
65 Iovita Paul 07:10 10:04 11:25 12:58 16:25 09:15 X
79 Isaila Lucian 07:50 10:13 11:25 12:55 15:37 07:47 X
61 Jipa Radu 07:50 10:13 11:25 12:55 15:37 07:47 X
48 Juncu Ilie 07:20 10:13 11:40 13:07 15:53 08:33 X
16 Kerekes Emeric Gabriel 07:10 10:35 12:30 14:21 18:28 11:18 -
32 Kleinpeter Hermann 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
150 Kouti Hani 07:10 10:13 11:50 13:23 17:02 09:52 X
4 Krieb Arthur 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 X
2 Lavric Stefan 07:10 10:45 12:30 13:23 18:28 11:18 -
162 Liubimirescu George 07:55 11:05 12:25 14:31 17:22 09:27 -
148 Lung Vlad 07:10 10:13 11:50 13:23 17:09 09:59 X
71 Machlik Gergely 07:40 10:35 12:00 13:47 16:41 09:01 X
135 Magureanu Cristian 07:10 09:24 10:30 11:44 14:09 06:59 X
149 Mancos Alexandru 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
109 Mate Cristian 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
6 Merce Alexandru 07:10 10:04 11:25 13:07 16:33 09:23 X
85 Mihaly Fabian 07:50 10:13 11:25 12:55 15:37 07:47 -
105 Mirea Silviu Dacian 07:30 10:35 12:35 14:21 18:26 10:56 X
19 Mocuta Raul 07:10 09:36 10:40 11:48 14:27 07:17 X
121 Moisa Sergiu 07:10 09:24 10:30 11:44 14:01 06:51 X
72 Mokrán Zoltán 07:40 10:35 12:00 13:47 16:33 08:53 X
120 Morar Victor 07:40 11:11 13:15 15:10 19:22 11:42 X
21 Nasui Silviu 07:10 10:13 11:25 13:07 16:33 09:23 X
29 Orban Marius Carol 07:50 11:11 12:50 14:31 17:53 10:03 -
40 Orbulov Petru 07:30 10:33 12:20 13:57 17:22 09:52 X
23 Paun Felix George 07:30 10:55 12:35 14:31 17:54 10:24 X
74 Petcut Flavius 07:50 11:11 12:45 14:31 18:18 10:28 X
112 Petrus Larisa 07:40 10:47 12:20 14:51 18:00 10:20 X
33 Poncea Mircea Adelin 07:30 10:40 12:15 14:04 17:05 09:35 X
142 Popescu Catalin 07:30 10:12 11:25 12:58 16:03 08:33 X
51 Popescu Marcel 07:30 10:13 11:25 13:05 16:08 08:38 -
95 Popity Sebastian 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 X
82 Retezar Gabriel Tiberiu 07:10 10:13 11:50 13:37 17:09 09:59 X
44 Rujescu Cristi 07:20 10:35 12:00 13:39 16:49 09:29 -
9 Scortea Marius 07:10 10:13 11:25 13:07 16:33 09:23 X
12 Siclovan Bogdan 07:20 10:13 11:50 13:23 17:09 09:49 X
5 Simtion Marius Sorin 07:10 10:45 12:30 14:21 18:28 11:18 X
161 Sircuta Adrian 07:30 10:56 12:30 14:24 18:18 10:48 X
46 Socaci Marius 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 X
134 Spataru Fabian 07:10 10:13 11:45 13:23 17:04 09:54 -
67 Suciu Ioan 07:10 09:24 10:30 11:44 14:21 07:11 X
20 Szeman Vasi 07:30 11:05 12:50 14:52 18:53 11:23 -
27 Tamas Sergiu 07:20 10:35 12:00 13:39 16:49 09:29 -
114 Tamba Ovidiu Daniel 07:10 10:04 11:25 12:58 16:25 09:15 X
64 Tincu Gheorghe 07:35 11:11 12:50 15:11 19:25 11:50 -
145 Toader Daciana 07:40 11:30 13:20 15:10 19:25 11:45 X
117 Torok Ladislau 07:10 10:13 11:50 13:23 17:15 10:05 -
157 Toth Alexandru 07:35 11:11 13:00 14:19 17:07 09:32 -
76 Totovits Vladimir 07:20 10:13 11:40 13:07 15:53 08:33 X
93 Ursu Gheorghe 07:50 11:00 12:45 14:52 18:53 11:03 X
107 Vanci Ioan 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
92 Vartaci Ioan 07:10 10:13 11:25 13:07 16:33 09:23 X
80 Vasile Alexandru 07:40 10:35 12:00 14:09 17:05 09:25 X
127 Veres Attila 07:30 11:04 12:50 14:52 18:53 11:23 X
8 Vitelar Adrian 07:10 10:00 11:25 12:52 15:58 08:48 X
90 Waymel Quentin 07:10 09:24 10:30 11:52 14:25 07:15 X