REZULTATE

REZULTATE RANDOROM ARAD 2019 BRM 400

REZULTATE RANDOROM ARAD 2019 BRM 300

 

REZULTATE RANDOROM ARAD 2019 BRM 200

 

 

REZULTATE RANDOROM ARAD BREVET 200 (23.09.2018)
NUME PRENUME TIMP FINAL MEDALIE
ALECU Adrian Romulus 10:15:00 X
ARDELEAN Emil 10:15:00 X
BARTA Csaba 9:35:00 X
BENO Alex 12:05:00 X
BERECZI-LAZAR Anita 11:15:00
BOBOIA Nicu Sebastian 10:40:00 X
BODIN Viorel Mihai 9:30:00 X
BORCEA Cristian Eusebiu 12:00:00
BOULEAN Tudorel Sorin 12:00:00
BUESCHL Flavius 8:55:00
BUPTE Calin 11:40:00
CARIA Ricardo 7:55:00 X
CHICIUDEAN Viorel 12:15:00 X
CHIRLA Dan Leonard 9:05:00 X
CRACIUN Raul 9:00:00 X
CSIRKE Istvan 11:15:00 X
DANCIU Bogdan 8:55:00 X
DAVID Stefan 9:20:00 X
EDELENI Paul 9:40:00 X
FARCAS Marius Cristian 10:50:00 X
FARCAS Rebeca 12:50:00 X
FAUR Cristian 9:25:00 X
FAUR Cristian 12:00:00 X
FORA Marius Adrian 8:55:00 X
GAL Gabriel 12:50:00 X
GASSER Vlad 7:55:00
GERE Richard Peter 8:55:00 X
GRADA Flaviu 12:25:00 X
HAN Romano 7:55:00 X
ILE Monica 9:20:00 X
IOANID Alexandru 9:25:00 X
JIBOC Marinel 12:25:00 X
JURCA Ciprian 9:35:00 X
KATAI Robert 12:00:00 X
KEREKES Emeric Gabriel 12:00:00 X
KLEINPETER Hermann 7:55:00
KOVACS Norbert 11:15:00 X
KRIEB Arthur 7:55:00 X
LAVRIC Stefan 12:00:00
MARCU Cosmin 9:25:00 X
MESZAR Tamas 11:05:00 X
MIHAI Ionut Cristian 13:05:00 X
MOCUTA Raul 7:55:00 X
MOKRAN Zoltan 11:15:00
MOLDOVAN Ovidiu Ioan 10:15:00 X
MORAR Victor 12:50:00 X
NEGRU Flavius 12:00:00 X
ONITA Aurel 12:00:00 X
ORBAN Mariul Carol 7:55:00
ORBULOV Bogdan 12:00:00 X
ORBULOV Petru 12:00:00 X
PATAKI Farkas 8:55:00 X
PAUN Felix George 12:05:00 X
PETCUT Flavius 12:15:00
PETREA Ciprian 9:40:00 X
PETREUS Adrian 8:55:00 X
PETRISOR Cosmin 12:00:00 X
POPA Raul 13:05:00 X
POSDARIE Dragos 12:00:00 X
RACZ Zoltan Dezso 10:15:00 X
RETEZAR Gabriel Tiberiu 10:15:00 X
SAIN Adrian 8:55:00
SCHINTEIE Ghita 8:55:00 X
SIMTION Marius 12:00:00 X
SOCACI Marius 7:55:00 X
SUCIU Adrian 10:50:00 X
SUCIU Ciprian 11:00:00 X
SZEREDI Maria Anna 10:15:00
TAPASZTO Zsolt 7:55:00 X
TIMOFTE Mihai 8:55:00 X
TINCU Gheorghe 12:50:00
TODAN Ciprian 12:15:00 X
TOROK Alexandru 9:15:00
TUDURACHE Constantin 13:00:00
URBAN Andras 11:15:00 X
URSU Gheorghe 10:40:00 X
VERBOCZKY Norbert Valentin 7:55:00 X
VERES Janos 7:55:00
VERESTIUC Ciprian Viorel 12:00:00 X
VIRAG Margit 11:15:00 X
VLAD Eugen 10:05:00 X
VODA Bogdan 9:25:00

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 1000 KM (18.08.2018)
Nr. Insc. Nume si prenume START FINISH TIMP
11 Alecu Adrian Sadiku 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
9 Beno Alex 8.18.18 5:15 8.21.18 3:00 69:45:00
David Stefan 8.18.18 5:15 8.21.18 3:50 70:35:00
16 Farcas Marius 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
14 Gagyi Palffy Ladislau 8.18.18 5:15 8.21.18 2:40 69:25:00
8 Gal Gabriel 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
19 Heidel Alexandru 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
Ile Monica 8.18.18 5:15 8.21.18 3:50 70:35:00
17 Lepadatu Alexandru 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
21 Mereu Valentina 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
5 Orban Marius 8.18.18 5:15 8.20.18 23:10 65:55:00
20 Petreus Adrian 8.18.18 5:15 8.20.18 11:30 54:15:00
12 Racz Zoltan 8.18.18 5:15 8.21.18 2:40 69:25:00
15 Socaci Marius 8.18.18 5:15 8.20.18 9:15 52:00:00
10 Tamba Ovidiu Daniel 8.18.18 5:15 8.21.18 3:00 69:45:00
7 Tincu Gheorghe 8.18.18 5:15 8.21.18 2:00 68:45:00
1 Torok Tibor 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00
22 Vlad Eugen 8.18.18 5:15 8.21.18 0:15 67:00:00

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 600 KM (16.06.2018)
Nr. Insc. Nume si prenume START FINISH TIMP
3 Alecu Adrian Romulus 6.16.18 6:10 6.17.18 16:25 34:15:00
28 Baisanu Daniel 6.16.18 6:30 6.17.18 17:52 35:22:00
19 Borcea Cristian Eusebiu 6.16.18 6:10 6.17.18 19:05 36:55:00
20 Csirke Istvan 6.16.18 6:10 6.17.18 13:25 31:15:00
11 David Stefan 6.16.18 6:10 6.17.18 20:30 38:20:00
17 Dohor Attila 6.16.18 6:10 6.17.18 17:55 35:45:00
18 Gagyi Palffy Ladislau 6.16.18 6:10 6.17.18 20:07 37:57:00
4 Gal Gabriel 6.16.18 6:10 6.17.18 18:58 36:48:00
14 Heidel Imbre Alexandru 6.16.18 6:10 6.17.18 20:07 37:57:00
26 Hodi Stefan 6.16.18 6:10 6.17.18 20:51 38:41:00
10 Ile Loredana Monica 6.16.18 6:10 6.17.18 20:30 38:20:00
30 Karman Pal Ferenc 6.16.18 6:10 6.17.18 19:55 37:45:00
21 Mokran Zoltan 6.16.18 6:10 6.17.18 15:12 33:02:00
2 Orban Marius-Carol 6.16.18 6:10 6.17.18 17:49 35:39:00
8 Paun Felix George 6.16.18 6:10 6.17.18 20:15 38:05:00
31 Peter Gabor 6.16.18 6:10 6.17.18 16:25 34:15:00
6 Racz Zoltan Dezso 6.16.18 6:10 6.17.18 20:51 38:41:00
13 Socaci Marius 6.16.18 6:10 6.17.18 7:35 25:25:00
25 Tamba Ovidiu Daniel 6.16.18 6:10 6.17.18 17:55 35:45:00
12 Tincu Gheorghe-Ilie 6.16.18 6:10 6.17.18 19:05 36:55:00
27 Torok Tibor 6.16.18 6:10 6.17.18 15:12 33:02:00
29 Turcsanyi Jozsef 6.16.18 6:10 6.17.18 20:00 37:50:00

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 400 KM (26.05.2018)
Nr. Inscr. Nume participant ORA START ORA FINISH Timp parcurs
39 Baisanu Daniel 26.5.18 6:10 26.5.18 22:36 16:26:00
6 Beno Alex 26.5.18 6:10 27.5.18 5:29 23:19:00
24 Borcea Cristian Eusebiu 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
9 Boulean Tudorel Sorin 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
38 Bupte Calin 26.5.18 6:10 27.5.18 5:29 23:19:00
18 David Stefan Otto 26.5.18 6:10 27.5.18 8:40 26:30:00
25 Dohor Attila 26.5.18 6:10 27.5.18 4:35 22:25:00
28 Drutau Razvan 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
7 Farcas Marius-Cristian 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
22 Gagyi Palffy Ladislau 26.5.18 6:10 27.5.18 4:56 22:46:00
12 Gal Gabriel 26.5.18 6:10 27.5.18 6:35 24:25:00
21 Heidel Alexandru 26.5.18 6:10 27.5.18 8:37 26:27:00
29 Hodi Stefan 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
8 Iacob Daniel 26.5.18 6:10 27.5.18 5:50 23:40:00
17 Ile Loredana Monica 26.5.18 6:10 27.5.18 8:40 26:30:00
30 Juncu Ilie 26.5.18 6:10 27.5.18 1:55 19:45:00
14 Mocuta Raul 26.5.18 6:10 27.5.18 1:45 19:35:00
13 Orban Marius-Carol 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
10 Orbulov Petru 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
3 Paun Felix George 26.5.18 6:10 27.5.18 5:29 23:19:00
23 Petreus Adrian 26.5.18 6:10 27.5.18 1:45 19:35:00
4 Racz Zoltan Dezso 26.5.18 6:10 27.5.18 5:50 23:40:00
31 Simtion Marius Sorin 26.5.18 6:10 27.5.18 6:00 23:50:00
2 Socaci Marius 26.5.18 6:10 26.5.18 21:27 15:17:00
20 Tamba Ovidiu Daniel 26.5.18 6:10 27.5.18 4:35 22:25:00
1 Tincu Gheorghe-Ilie 26.5.18 6:10 27.5.18 6:35 24:25:00
32 Toth Alexandru 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
19 Vitelar Adrian 26.5.18 6:10 27.5.18 3:40 21:30:00
40 Veres Attila 26.5.18 6:10 27.5.18 8:37 26:27:00

 

 

 

 

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 300 KM (06.05.2018)
NR. NUME si PRENUME ARAD START CP1 INEU CP2 SAVARSIN CP3 LIPOVA ARAD FINISH Timp parcurs h:min MEDALIE
54 Babau Dan-Sorin 05:10 09:10 15:20 19:21 21:23 16:13 X
56 Babtan Calin 05:10 10:26 17:10 21:11 23:30 18:20 X
59 Barna Gabor 05:50 09:24 13:35 16:20 18:22 12:32 X
40 Beno Alex 05:10 09:56 15:45 20:07 21:55 16:45 X
42 Boari Radu Delinni 05:10 09:49 16:20 20:33 22:57 17:47 X
14 Bodin Viorel-Mihai 05:10 09:24 15:30 20:33 22:57 17:47 X
29 Borcea Cristian Eusebiu 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20
41 Boros Cristian 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
15 Boulean Tudorel Sorin 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
43 Buniov Dorin 05:50 10:18 15:35 18:31 20:24 14:34 X
27 Bupte Calin 05:10 09:56 16:30 20:33 22:57 17:47
4 Cretu Constantin 05:20 11:47 18:50 23:10 00:55 19:35 X
18 Datcu Alexandru 05:10 09:24 16:10 20:20 22:26 17:16 X
24 David Stefan 05:10 09:35 16:38 19:44 21:45 16:35 X
19 Doba Nicolae 05:50 10:18 15:35 18:31 20:24 14:34
51 Dohor Attila 05:10 09:56 16:00 20:07 21:55 16:45 X
173 Drutau Razvan 05:10 10:30 17:25 20:53 22:26 17:16 X
20 Farcas Marius-Cristian 05:10 09:56 15:50 19:21 21:23 16:13 X
33 Firciuc Razvan 05:10 09:56 16:10 20:33 22:57 17:47 X
26 Gagyi Palffy Ladislau 05:10 10:26 17:10 21:11 23:30 18:20
36 Gal Gabriel 05:10 10:36 17:25 21:34 23:30 18:20 X
31 Ghedir Ahmed Wassim 05:15 10:45 17:25 21:00 23:30 18:15 X
5 Gheorghe Mariana 05:20 11:47 18:50 23:10 00:55 19:35 X
2 Heidel Alexandru 05:10 09:56 16:00 20:07 21:55 16:45 X
53 Hulka Iosif 05:10 10:30 17:25 21:11 23:30 18:20 X
28 Iacob Daniel 05:10 10:06 15:50 19:21 21:23 16:13 X
25 Ile Loredana Monica 05:10 09:35 16:38 19:44 21:45 16:35 X
1 Kouti Hani 05:15 10:45 17:25 21:00 23:30 18:15 X
11 Kovacs Gerco 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
47 Kovacs  Zsolt 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
3 Lavric Stefan 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
6 Mocuta Raul 05:10 09:10 13:35 16:20 18:12 13:02 X
46 Negru Flavius Dacian 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
60 Oprea Daniel 05:10 08:54 13:45 18:31 20:24 15:14
34 Orban Marius-Carol 05:10 09:10 14:05 18:31 20:22 15:12
12 Orbulov Petru 05:10 09:56 16:15 20:00 21:55 16:45 X
7 Paun Felix George 05:10 09:56 15:45 20:07 21:55 16:45 X
52 Petreus Adrian 05:10 09:10 13:35 16:20 18:12 13:02 X
171 Popescu Marcel 05:50 10:18 15:35 18:31 20:24 14:34 X
30 Scortea Marius 05:10 09:56 15:15 19:21 21:23 16:13 X
16 Simtion Marius Sorin 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20 X
32 Socaci Marius 05:10 08:05 13:00 15:48 17:33 12:23 X
44 Spataru Fabian 05:10 10:45 17:25 21:00 23:30 18:20
17 Tamba Ovidiu Daniel 05:10 09:56 16:00 20:07 21:55 16:45
45 Tapaszto Zsolt 05:50 09:24 13:35 16:20 18:12 12:22 X
13 Tincu Gheorghe 05:10 10:36 17:25 20:53 23:41 18:31
8 Ursu Gheorghe 05:10 09:56 16:10 20:33 22:57 17:47 X
174 Vanci Ioan 05:30 10:24 16:55 20:53 23:16 17:46 X
170 Vartaci Ioan 05:10 09:56 15:50 19:21 21:23 16:13 X

 

Rezultate RandoROM Arad - BREVET 200 KM (15.04.2018)
NR Nume si prenume START CP1 BATA CP2 CAPRIOARA CP3 BATA FINISH Timp parcurs h:min Medalie
141 Adoc Cristian Dan 07:10 10:13 11:45 13:23 17:05 09:55 X
104 Andrasescu Ovidiu 07:40 11:30 13:20 15:10 19:25 11:45 X
119 Ardelean Emil 07:10 10:13 11:50 13:37 17:09 09:59 X
147 Babau Dan Sorin 07:10 10:04 11:25 13:00 16:25 09:15 X
129 Babtan Calin-Pavel 07:20 10:35 11:25 14:14 18:15 10:55 -
100 Barac Silviu Paul 07:35 10:13 11:25 12:55 16:01 08:26 X
140 Barbu Stefan 07:10 09:24 10:30 11:52 14:40 07:30 X
69 Baschant Csaba 07:30 11:05 12:50 14:31 18:18 10:48 X
36 Baschant Zoltan 07:30 11:05 12:50 14:31 18:18 10:48 X
30 Beno Alex 07:30 10:55 12:35 14:31 18:18 10:48 X
125 Bina Paul 07:30 10:13 11:25 12:13 15:00 07:30 X
66 Boari Radu Delinni 07:30 10:59 12:35 14:21 18:18 10:48 X
94 Bodin Mihai 07:30 10:27 11:45 13:10 16:25 08:55 X
138 Bologa Lucian-Valeriu 07:40 10:47 12:20 14:51 18:07 10:27 X
58 Borcea Cristian 07:20 10:13 11:50 13:23 17:09 09:49 -
124 Boros Cristian 07:10 09:36 10:30 11:48 14:27 07:17 X
1 Boulean Tudorel Sorin 07:10 10:35 12:15 13:46 17:09 09:59 X
132 Bratu Mirela 07:40 10:47 12:20 14:51 18:07 10:27 X
87 Bueschl Flavius 07:30 10:00 11:50 13:23 15:59 08:29 -
45 Buniov Dorin 07:30 10:13 11:25 13:05 16:08 08:38 X
25 Bupte Calin 07:50 11:00 12:45 14:25 18:53 11:03 -
62 Busui Alin Gheorghe 07:50 10:13 11:25 12:55 15:36 07:46 X
56 Caria Ricardo 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
156 Cherelusan Marius 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
38 Chirla Dan-Leonard 07:40 10:35 12:00 14:04 17:05 09:25 X
151 Cosma Dorel 07:20 10:13 11:45 13:37 17:15 09:55 -
155 Covasala Constantin 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 -
11 Cretu Constantin 07:20 11:05 13:00 14:52 19:08 11:48 X
68 Csirke István 07:40 10:35 12:00 13:47 16:41 09:01 X
26 Darlea Darius 07:30 11:11 12:50 15:01 19:25 11:55 X
15 Darlea Dominic 07:30 10:47 12:50 15:01 19:25 11:55 X
116 David Stefan 07:30 10:13 11:25 13:30 16:25 08:55 X
50 Doba Nicolae 07:30 10:13 11:25 13:05 16:08 08:38 -
113 Dohor Attila 07:10 10:04 11:25 12:58 16:25 09:15 X
99 Dordea Liviu 07:35 10:13 11:25 12:55 16:01 08:26 X
88 Draganescu Cornel 07:30 11:11 13:00 14:31 18:47 11:17 -
18 Dumitriu Marius 07:30 10:00 11:50 13:23 15:59 08:29 -
158 Ene Calin 07:10 09:24 10:40 11:48 14:27 07:17 X
159 Ene Sorin 07:20 10:13 11:50 13:23 17:09 09:49 X
78 Farcas Marius-Cristian 07:40 10:13 11:45 13:07 16:33 08:53 X
122 Filimon Ciprian 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
98 Firciuc Razvan 07:50 11:00 12:45 14:52 18:53 11:03 X
144 Florescu Bogdan 07:30 11:10 12:50 14:31 18:50 11:20 X
75 Gagyi Palffy Ladislau 07:20 10:35 12:25 14:14 18:15 10:55 -
70 Gal Gabriel 07:40 11:17 13:15 15:10 19:25 11:45 X
53 Galea Radu 07:30 10:13 11:25 12:23 15:00 07:30 X
83 Gasser Vlad 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
7 Gere Richard Peter 07:30 10:00 11:50 13:23 15:59 08:29 X
10 Gheorghe Mariana 07:20 11:05 13:00 14:52 19:08 11:48 X
146 Glodar Ilie 07:30 10:13 11:25 12:55 16:01 08:31 X
28 Heidel Alexandru 07:30 11:05 12:50 14:52 18:53 11:23 X
81 Hodi Stefan 07:20 11:30 13:10 14:52 18:47 11:27 X
60 Horvath Tiberiu-Robert 07:50 10:14 11:25 12:55 15:37 07:47 X
34 Iacob Daniel Cristian 07:10 10:13 11:50 13:39 17:05 09:55 X
115 Ile Loredana Monica 07:30 10:13 11:25 13:30 16:25 08:55 X
137 Iovanel Sebastian 07:30 10:12 11:25 12:58 16:03 08:33 X
65 Iovita Paul 07:10 10:04 11:25 12:58 16:25 09:15 X
79 Isaila Lucian 07:50 10:13 11:25 12:55 15:37 07:47 X
61 Jipa Radu 07:50 10:13 11:25 12:55 15:37 07:47 X
48 Juncu Ilie 07:20 10:13 11:40 13:07 15:53 08:33 X
16 Kerekes Emeric Gabriel 07:10 10:35 12:30 14:21 18:28 11:18 -
32 Kleinpeter Hermann 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 -
150 Kouti Hani 07:10 10:13 11:50 13:23 17:02 09:52 X
4 Krieb Arthur 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 X
2 Lavric Stefan 07:10 10:45 12:30 13:23 18:28 11:18 -
162 Liubimirescu George 07:55 11:05 12:25 14:31 17:22 09:27 -
148 Lung Vlad 07:10 10:13 11:50 13:23 17:09 09:59 X
71 Machlik Gergely 07:40 10:35 12:00 13:47 16:41 09:01 X
135 Magureanu Cristian 07:10 09:24 10:30 11:44 14:09 06:59 X
149 Mancos Alexandru 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
109 Mate Cristian 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
6 Merce Alexandru 07:10 10:04 11:25 13:07 16:33 09:23 X
85 Mihaly Fabian 07:50 10:13 11:25 12:55 15:37 07:47 -
105 Mirea Silviu Dacian 07:30 10:35 12:35 14:21 18:26 10:56 X
19 Mocuta Raul 07:10 09:36 10:40 11:48 14:27 07:17 X
121 Moisa Sergiu 07:10 09:24 10:30 11:44 14:01 06:51 X
72 Mokrán Zoltán 07:40 10:35 12:00 13:47 16:33 08:53 X
120 Morar Victor 07:40 11:11 13:15 15:10 19:22 11:42 X
21 Nasui Silviu 07:10 10:13 11:25 13:07 16:33 09:23 X
29 Orban Marius Carol 07:50 11:11 12:50 14:31 17:53 10:03 -
40 Orbulov Petru 07:30 10:33 12:20 13:57 17:22 09:52 X
23 Paun Felix George 07:30 10:55 12:35 14:31 17:54 10:24 X
74 Petcut Flavius 07:50 11:11 12:45 14:31 18:18 10:28 X
112 Petrus Larisa 07:40 10:47 12:20 14:51 18:00 10:20 X
33 Poncea Mircea Adelin 07:30 10:40 12:15 14:04 17:05 09:35 X
142 Popescu Catalin 07:30 10:12 11:25 12:58 16:03 08:33 X
51 Popescu Marcel 07:30 10:13 11:25 13:05 16:08 08:38 -
95 Popity Sebastian 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 X
82 Retezar Gabriel Tiberiu 07:10 10:13 11:50 13:37 17:09 09:59 X
44 Rujescu Cristi 07:20 10:35 12:00 13:39 16:49 09:29 -
9 Scortea Marius 07:10 10:13 11:25 13:07 16:33 09:23 X
12 Siclovan Bogdan 07:20 10:13 11:50 13:23 17:09 09:49 X
5 Simtion Marius Sorin 07:10 10:45 12:30 14:21 18:28 11:18 X
161 Sircuta Adrian 07:30 10:56 12:30 14:24 18:18 10:48 X
46 Socaci Marius 07:10 09:24 10:30 11:44 13:56 06:46 X
134 Spataru Fabian 07:10 10:13 11:45 13:23 17:04 09:54 -
67 Suciu Ioan 07:10 09:24 10:30 11:44 14:21 07:11 X
20 Szeman Vasi 07:30 11:05 12:50 14:52 18:53 11:23 -
27 Tamas Sergiu 07:20 10:35 12:00 13:39 16:49 09:29 -
114 Tamba Ovidiu Daniel 07:10 10:04 11:25 12:58 16:25 09:15 X
64 Tincu Gheorghe 07:35 11:11 12:50 15:11 19:25 11:50 -
145 Toader Daciana 07:40 11:30 13:20 15:10 19:25 11:45 X
117 Torok Ladislau 07:10 10:13 11:50 13:23 17:15 10:05 -
157 Toth Alexandru 07:35 11:11 13:00 14:19 17:07 09:32 -
76 Totovits Vladimir 07:20 10:13 11:40 13:07 15:53 08:33 X
93 Ursu Gheorghe 07:50 11:00 12:45 14:52 18:53 11:03 X
107 Vanci Ioan 07:25 10:27 11:50 13:47 17:24 09:59 X
92 Vartaci Ioan 07:10 10:13 11:25 13:07 16:33 09:23 X
80 Vasile Alexandru 07:40 10:35 12:00 14:09 17:05 09:25 X
127 Veres Attila 07:30 11:04 12:50 14:52 18:53 11:23 X
8 Vitelar Adrian 07:10 10:00 11:25 12:52 15:58 08:48 X
90 Waymel Quentin 07:10 09:24 10:30 11:52 14:25 07:15 X