REZULTATE RANDOROM ARAD 2019 BRM 200

Ne cerem scuze pentru situaţia neplăcută vizavi de centralizarea rezultatelor de la Randorom Arad BRM 200.

NUME PRENUME START FINISH TIMP PARCURS
ALECU Adrian-Romulus 07:00 16:10 9:10
ARDELEAN Emil 07:00 17:55 10:55
ATANASIU Alexandru 08:00 16:05 8:05
BABTAN Calin-Pavel 07:00 17:55 10:55
BALICI Claudiu 08:00 16:05 8:05
BARBU Stefan 08:00 18:40 10:40
BARBU Daniel 07:30 18:30 11:00
BARDAC Ovidiu 07:30 16:45 9:15
BARNA Gabor 08:00 15:20 7:20
BARTA Csaba 08:00 15:20 7:20
BASCARAU Flavius 07:30 17:40 10:10
BENEA Ioan-Mihai 07:00 17:55 10:55
BENO Alex 07:00 19:05 12:05
BOARI Radu-Delinni 07:00 18:55 11:55
BOLOGA Lucian-Valeriu 07:50 18:35 10:45
BORCEA Cristian-Eusebiu 07:00 17:20 10:20
BOULEAN Tudorel-Sorin 07:00 18:40 11:40
BRATU Mirela 07:50 18:35 10:45
BUDEA Daniel-Florin 08:00 15:30 7:30
BUESCHL Flavius 07:30 15:40 8:10
BUNIOV Dorin 08:00 17:20 9:20
BUPTE Calin 07:00 18:40 11:40
CEONTEA Valentina 07:00 19:40 12:40
CEV Alexandru 07:30 15:40 8:10
CEV Catalin 07:30 15:40 8:10
COSMA Dorel 07:30 16:20 8:50
CRACIUN Daniel 08:00 16:05 8:05
CRETU Constantin 07:00 18:55 11:55
CRISAN Ramona 07:30 18:00 10:30
CRISAN Claudiu 07:30 18:00 10:30
DAVID Stefan 07:30 18:40 11:10
DEAC Lucian 08:00 16:05 8:05
DOBA Nicolae 08:00 17:20 9:20
DOBRE Laviniu-Marian 08:00 15:35 7:35
DOMONKOS Laszlo 07:00 17:50 10:50
DRUTAU Razvan 07:00 17:55 10:55
DUMITRIU Marius 07:30 15:40 8:10
EDELENI Paul 07:00 15:15 8:15
ENE Sorin 07:30 18:00 10:30
FARCAS Marius-Cristian 07:30 15:40 8:10
FAUR Sorin 08:00 16:05 8:05
FILIMON Ciprian 08:00 18:40 10:40
FORA Marius-Adrian 07:00 16:00 9:00
GAGYI-PALFFY Ladislau 07:00 17:55 10:55
GALEA Gabriel 07:00 17:55 10:55
GALEA Radu 07:10 15:00 7:50
GASSER Vlad 08:00 15:20 7:20
GERE Richard-Peter 07:30 15:40 8:10
GHEDIR Ahmed-Wassim 07:30 18:40 11:10
GHEORGHE Mariana 07:00 18:55 11:55
GHEORGHECI Marian-Nicolae 07:00 19:40 12:40
GIURGIU Ciprian 08:00 16:05 8:05
HAN Romano 08:00 15:20 7:20
HEIDEL Alexandru 07:30 18:30 11:00
HERTE Ciprian 07:30 16:05 8:35
HODI Stefan 07:00 18:25 11:25
HORVATH Tiberiu-Robert 08:00 16:05 8:05
IERNYE Daniel 07:20 16:00 8:40
ILE Loredana-Monica 07:30 18:40 11:10
ILIN Ioan-Mihai 07:30 18:00 10:30
IONITA Andrei 07:45 16:05 8:20
ISAILA Lucian 08:00 16:05 8:05
JUNCU Ilie 07:30 17:20 9:50
KATAI Robert 07:00 18:50 11:50
KEREKES Emeric-Gabriel 07:00 19:40 12:40
KLEINPETER Hermann 08:00 15:20 7:20
KOUTI Hani 07:30 18:40 11:10
KOVACS Gerco 08:00 16:05 8:05
KOVACS Zsolt 08:00 15:20 7:20
KRIEB Arthur 08:00 15:20 7:20
LAZA Emanuel 07:55 18:20 10:25
LEPADATU Bogdan-Andrei 07:25 17:25 10:00
LERIC Sebastian 08:00 16:20 8:20
LOGHIN Valeriu 07:30 16:20 8:50
LUNG Vlad 07:30 18:20 10:50
MANCOS Alexandru 08:00 18:40 10:40
MARCU Cosmin 07:30 16:20 8:50
MARIN Nicolae 07:00 18:00 11:00
MATE Cristian 08:00 18:40 10:40
MAZIRE Dumitru-Lucian 07:30 17:10 9:40
MIAZGA Diana 07:30 17:55 10:25
MIHALY Fabian 07:45 16:05 8:20
MINZATU Vasile-Florin 07:30 18:00 10:30
MIREA Silviu-Dacian 07:00 19:00 12:00
MOCUTA Alex 07:30 15:40 8:10
MOCUTA Raul 07:30 15:40 8:10
MOISA Sergiu 08:00 15:20 7:20
MOISE Daniel 07:00 17:10 10:10
MOLDOVAN Adriana 07:45 19:20 11:35
MOLDOVAN Ovidiu-Ioan 08:00 15:35 7:35
NASUI Silviu 07:00 18:30 11:30
NICHIFOR Vasile 07:00 19:40 12:40
NICULA Radu 08:00 16:05 8:05
OLAH Istvan-Gyorgy 07:50 16:05 8:15
ONITA Aurel 07:30 18:30 11:00
ORBAN Marius-Carol 07:05 15:20 8:15
ORBULOV Petru 07:00 17:55 10:55
ORBULOV Bogdan 07:30 17:55 10:25
PALCU Cristina 08:00 18:40 10:40
PAUN Felix-Geroge 07:00 19:10 12:10
PETCUT Flavius 07:30 20:25 12:55
PETREA Ciprian 07:30 18:30 11:00
PETREUS Adrian 07:30 15:40 8:10
POP Marian 07:30 16:45 9:15
POPESCU Marcel 08:00 17:25 9:25
POPIUC Cristian 07:30 16:45 9:15
PRUND Adrian 08:00 16:05 8:05
RACZ Zoltan-Dezso 07:00 19:20 12:20
RADEANU Gheorghe 07:00 19:10 12:10
RETEZAR Gabriel-Tiberiu 07:00 17:55 10:55
RUJESCU Cristian 07:30 18:30 11:00
SAIN Adrian 07:30 15:40 8:10
SCHINTEIE Ghita 07:05 15:20 8:15
SIMTION Marius-Sorin 07:00 18:45 11:45
SIRCUTA Adrian-Roman 07:00 19:15 12:15
SOCACI Marius 08:00 15:35 7:35
SPATARU Fabian 07:30 18:40 11:10
STOIADIN Mihai 07:00 17:55 10:55
SUCIU Adrian 07:00 17:00 10:00
SZEREDI Maria-Anna 07:00 16:10 9:10
TAMBA Ovidiu-Daniel 07:00 17:00 10:00
TAPASZTO Zsolt 08:00 15:20 7:20
TCHOUALA Paul 07:30 17:50 10:20
TIMOFTE Mihai 08:00 16:05 8:05
TINCU Gheorghe-Ilie 07:00 17:55 10:55
TRUTA Mihnea 08:00 18:40 10:40
TRUTA Paul 08:00 18:40 10:40
TUDURACHE Constantin 07:00 19:20 12:20
ULITA Marian 08:00 16:05 8:05
URBAN Andras 07:00 17:50 10:50
URSU Gheorghe 07:15 15:35 8:20
VANCI Ioan 08:00 18:40 10:40
VARTACI Ioan 07:00 18:30 11:30
VERBOCZKY Norbert-Valentin 08:00 15:20 7:20
VERES Ioan 08:00 15:20 7:20
VERESTIUC Ciprian-Viorel 07:00 18:40 11:40
VIDEROK David 07:30 20:25 12:55
VITELAR Adrian 07:55 18:20 10:25